جهانی بهتر. شادتر. پویاتر.

مارکوشیال استارت آپی بر گرفته از یک دغدغه‌ی اجتماعی برای بیشتر باهم بودنه، باهم بودنی از جنس حقیقی با چاشنی فضای مجازی. امروزه افراد به دنبال ساختن و ارتقاء شخصیت مجازی هستن که در کنار مزیت‌های کمی که برای انها دارد باعث بروز برخی اختلالات شخصیتی و دور شدن از واقعیت‌های جذابی که اطراف آنها در جریان است میشود.واقعی باش

با مارکوشیال میتونی واقعی بخندی، واقعی بگردی و واقعی معاشرت کنی و چیزهای جدیدی و متفاوت رو تجربه کنی.

دنیاهای جدید

اینجا آدمهایی با دنیاهای متفاوت با تجربه‌های جالب و جذاب منتظر تو هستن، دنیاهای جدید رو کشف کن.

ایونت

با ساختن ایونت تجربه‌های خودت رو به اشتراک بزار یا در ایونت‌های جذابی که اطرافت در جریان هستن شرکت کن.

دیده شو

ما میتونیم کمکت کنیم که کسب و کارت رو در معرض دید همه قرار بدی تا بقیه بهتر اون رو بشناسن و باهاش ارتباط برقرار کنن.

ارتباط واقعی یا مجازی؟

اکثر مهارت‌های اجتماعی فقط در دنیای واقعی و زمانی که با سایر افراد رودررو میشویم ایجاد شده و ارتباط مجازی فقط 20% کیفیت یک ارتباط واقعی را شامل میشود. تیم مارکوشیال موفق شده که با ایجاد بستری سالم و امن محیطی را به بهترین شکل برای تمامی افراد با هر نوع علاقه‌مندی فراهم کند و چاشنی واقعی را به کیفیت روابط باز گرداند. هر فردی در دنیایی به این بزرگی علاقه مندی‌ها و توانمندی‌ها و ویژگی‌های شخصیتی منحصر به فردی داشته و هیچ کس مثل دیگری نیست. با این وجود افراد علاقه مندی‌هایی داشته که با دیگران مشترک بوده و میتوانند تجربیات خود را با ان به اشتراک بگذارند که در نتیجه باعث پیشرفت در آن حوزه و علاقه‌مندی خاص شوند زیرا که عمر انسان کفاف تجربه کردن همه چیز را نمیدهد و افراد میتوانند با استفاده از تجربیات دیگران تجربه‌ی بهتری برای خود رقم بزنند.

ما مزایای زیادی براتون داریم

پلتفرم مارکوشیال به افراد کمک میکند که علاقه‌مندی های مشترک را پیدا کرده و در بستری واقعی تجربیاتشان را به اشتراک بگذارند و بتوانند با حفظ این ارتباط ایجاد شده به سمت پیشرفت در حوزه ی مورد علاقه‌ی خود بروند. پلتفرم مارکوشیال برگرفته از یک آرمان بزرگ اجتماعی با تمامی امکانات پیشرفته دنیا است که بوسیله آن افراد میتوانند برای رقم زدن یک تجربه و یک خاطره ی خوب، رویدادی در قالب ایونت ایجاد کرده و افراد علاقه مند را جذب کنند. تمامی ایونت ها بصورت متمرکز درون یک نقشه به نمایش گذاشته میشود و به محض ورود افراد به مارکوشیال، نقشه مختصات فعلی آنها را گرفته و ایونت‌های اطراف افراد را نمایش میدهد.


خاطره‌ای به یاد ماندنی

شما میتوانید با شرکت در ایونت کیفیت برگزاری آن را به اشتراک گذاشته و حتی برنامه‌گزار یا شرکت کنندگان دیگر را دنبال کرده تا رویدادهای آتی آن ها را از دست ندهید و این ارتباط واقعی ایجاد شده را حفظ کنید.

وارد شو

هیج کس بی خبر نمیمونه

ما از تمام قابلیت‌های اطلاع‌رسانی اعم از نوتیفیکیشن، پیامک و ایمیل استفاده میکنیم تا کسانی که شما را دنبال میکنند ایونت‌ها ی بعدی شما را از دست ندهند.

همه با هم فرق دارن

شما میتوانید بازخورد خود را از اشخاص درون صفحه شخصی آن فرد به اشتراک بگذارید تا به شناخت دیگران از این فرد کمک کنید تا آن فرد جایگاه خود را در جامعه سریع تر پیدا کند.

جای تو اینجاست

درون صفحه‌ی شخصی خود میتوانید در کنار توضیحاتی که در مورد خودتان مینویسید شبکه‌های اجتمای دیگرتان را نیز به اشتراک بگذارید و ما برای شما لیستی از تمام ایونت‌های گذشته و فعلی شما را نیز به باقی کاربران نمایش میدهیم.


مارکوشیال همه جا همراهته

مهم نیست از طریق وب، گوشی آیفون یا اندروید، آیپد یا حتی ویندوز و مک میخواین به مارکوشیال راه داشته باشین، ما تمامش رو براتون فراهم کردیم و همه با هم در ارتباط هستند.

نصب

یک بار برای همیشه

بعد از نصب برای اولین بار، هرگز نیازی به نصب دوباره به هر دلیلی برای هر پلتفرمی نخواهید داشت و حتی آن را میتوانید به صورت مستقیم از وبسایت مارکوشیال یا نسخه آندروید آن را از Google play store دریافت کنید.

همیشه به روز هستی

اپلیکیشن مارکوشیال به هوشمندی تمام هر لحظه خودش رو به صورت خودکار به روز نگه میداره و نیازی به روز‌رسانی دستی نیست. همیشه آخرین نسخه را در اختیار دارید.

همه جا همگام

مهم نیست با چه دستگاهی کار میکنید، تمامی اطلاعات شما هر لحظه در هر کجا با هم همگام‌سازی و تبادل شده و در هر دستگاهی، اطلاعات به روز را به شما نشان میدهد.

امنیت اطلاعات شما سرمایه ماست

مارکوشیال پر قدرت و در نهایت امنیت ساخته شده و اطلاعات شما از لحظه آغازین ورود به این پلتفرم پشت چندین لایه امنیتی رمزنگاری شده و اطلاعات شما تا پیش ما همیشه محفوظ خواهد ماند تا دیگر هیچ گونه نگرانی بابت اطلاعات خود نداشته باشید.


مسیری پر از خاطره

تیم مارکوشیال امیدوار است که بتواند این مسیر با هدفی زیبا را با کمک شما هموار کند و نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما برای مارکوشیال پله ای به سمت بهترین شدن است.
مسیری خاص برای افراد خاص.
مارکوشیال.