مارکوشیال آنلاین

تمامی قابلیت‌های مورد نیاز برای یک تجربه تکرار نشدنی در بستر آنلاین در کنار مدیریت و اطلاع رسانی اتوماسیون همگی یکجا در مارکوشیال آنلاین در اختیار شما قرار گرفته است.
Marcocial Online مارکوشیال آنلاین Marcocial Online مارکوشیال آنلاین Marcocial Online مارکوشیال آنلاین Marcocial Online مارکوشیال آنلاین

کامل ترین امکاناتبا ساده ترین رابط کاربری

ما در مارکوشیال آنلاین همواره در تلاش هستیم تا کامل ترین قابلیت ها را به ساده ترین شکل ممکن و با زیبا ترین طراحی در اختیار شما قرار دهیم تا برگزاری، مدیریت و شرکت در ایونت آنلاین را برای شما به فرایندی ساده و لذت بخش تبدیل کنیم. همچنین با وجود بخش های آموزش، رفع اشکال، و سوالات متداول و در نهایت، پشتیبانی 24 ساعته، هیچ سوالی درباره مارکوشیال آنلاین برای شما بی پاسخ نمی ماند.

ویژگی های کلیدی

در میان قابلیت های بی شمار پلتفرم مارکوشیال آنلاین، چند ویژگی کلیدی وجود دارد که آن را به پلتفرمی متمایز تبدیل می کنند.

کارکرد بدون قطعی

پلتفرم مارکوشیال آنلاین با تلاش شبانه روزی متخصصین مجرب خود موفق به خلق پلتفرمی بسیار پایدار و بدون قطعی شده است و به همین جهت به انتخاب اول کاربرانی که بدنبال پایداری بالا هستند بدل شده است.

قیمت های مناسب

مارکوشیال توانسته بدلیل استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و انجام بهینه سازی های متعدد، هزینه های ارائه سرویس های خود را پایین نگه داشته و بدین طریق سرویس های خود را با قیمتی بسیار بصرفه و مناسب تر از رقبای خود، در اختیار کاربران خود قرار دهد.

سیستم یکپارچه

یکی از بهترین مزیت های پلتفرم آنلاین مارکوشیال ارائه سرویس های خود بصورت یکپارچه است که باعث میشود کاربران با یکبار ثبت نام در مارکوشیال، به تمامی قابلیت ها و سرویس های مارکوشیال دسترسی داشته باشند و کاربران و برنامه گذاران بتوانند به بهترین شکل ممکن ارتباط خود را با یکدیگر حفظ کنند.

همه جا در دسترساجرا بر روی همه پلتفرم ها

پلتفرم مارکوشیال آنلاین به شکلی طراحی شده تا قابلیت اجرا بر روی هر پلتفرمی را داشته باشد. مارکوشیال آنلاین بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار خاصی بر روی تمامی پلتفرم ها از جمله کامپیوتر های شخصی، موبایل، و تبلت ها قابل اجراست که لیست آنها بدین شرح است:

  • تمامی نسخه های ویندوز، Mac OS و دستگاه های مبتنی بر لینوکس
  • اندروید ورژن 6 به بالا (نرم افزار نصبی از اندروید 7 به بالا)
  • iOS ورژن 12.2 به بالا
  • مرورگر کروم ورژن 72 به بالا
بهینه شده برای دستگاه های موبایل

نمایش مناسب محتوا متناسب با اندازه دستگاه و استفاده بهینه از فضا در گوشی های موبایل.

هزینه اینترنت نیم بها

تمامی سرورهای آنلاین مارکوشیال در درون کشور قرار داشته که روی میزان مصرف حجم اینترنت و سرعت آن تاثیر بسازایی دارد.

وب اپلیکیشن

کارکرد تمامی امکانات و قابلیت ها بصورت کامل و بدون هیچ کم و کاستی در نسخه تحت وب پلتفرم آنلاین.

عدم نیاز به نصب برنامه

قابلیت استفاده کامل از پلتفرم آنلاین مارکوشیال بدون نیاز به نصب حتی یک نرم افزار.

ایونت آنلاین خود را براحتی مدیریت کنید

مارکوشیال آنلاین تمامی ابزارهای لازم برای کنترل کلاس به منظور برگزاری کلاسی با کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد.

کنترل بر شرکت کنندگان

شما بعنوان مدیر کلاس تسلط کاملی بر روی دیگر شرکتت کنندگان دارید. شما میتوانید میکروفون و وبکم شرکت کنندگان قطع کنید و یا این اجازه را کاملاً از آنها صلب کنید. همچنین میتوانید کاربری را قفل کنید تا دسترسی های او محدود شود و حتی شرکت کننده ای را کاملاً از ایونت آنلاین اخراج کنید.

تعیین سطح دسترسی

شما کنترل کاملی بر روی نقش ارائه دهنده دارید و میتوانید نقش ارائه دهنده را از شخصی گرفته و به خودتان داده، یا به شخص دیگری اعطا کنید. همچنین میتوانید بیش از یک شخص را به عنوان مدیر انتخاب کنید و این کار را بعهده چند نفر بگذارید.

ایجاد اتاق های زیر مجموعه

شما میتوانید به تعداد مورد نیاز، اتاق های زیر مجموعه بسازید و شرکت کنندگان را در دسته های مختلف گروه بندی کنید تا فعالیت های گروهی انجام دهند و حتی میتوانید برای این گروه ها زمان تعیین کنید تا پس از پایان زمان، به گروه اصلی بازگردند. همچنین امکان چت و گفتگو در گروه های زیر مجموعه نیز برای کاربران وجود دارد.

هر آنچه که شرکت کنندگان به آن نیاز دارند

همه چیز برای شما فراهم است تمامی امکاناتی که در یک ایونت آنلاین ممکن است به آن نیاز پیدا کنید در مارکوشیال آنلاین برای شما تدارک دیده شده است و ما همواره با گرفتن بازخورد از شما، در حال افزودن قابلیت های بیشتر به این پلتفرم هستیم.

چت عمومی و خصوصی

مارکوشیال آنلاین دارای قابلیت چت پیشرفته است که در سه سطح مختلف در اختیار کاربران قرار میگیرد. چت عمومی برای تمامی کاربران، چت خصوصی بین دو کاربر، و چت در اتاق های زیر مجموعه و بین اعضای یک گروه.

حالت صرفه جویی در مصرف

در صورتی که اینترنت شما از پهنای باند کافی برخوردار نمیباشد، می توانید با وارد شدن به بخش تنظیمات، در قسمت صرفه جویی در مصرف، با انتخاب عدم نمایش وبکم دیگر کاربران، و عدم نمایش صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده، در مصرف اینترنت خود صرفه جویی کنید.

Marcocial Online مارکوشیال آنلاین

اعلام وضعیت

در جریان یک ایونت آنلاین شما به راحتی میتوانید با انتخاب وضعیت خود، آن را با دیگران به اشتراک گذاشته و بدین طریق دیگران را از وضعیت خود مطلع نموده و همچنین از وضعیت دیگر کاربران نیز مطلع شوید.

ضبط کلاس

با قابلیت ضبط کلاس، دیگر نگران از دست دادن ایونت آنلاین و یا فراموش شدن محتوای ارائه داده شده نباشید. با ضبط ایونت آنلاین میتوانید پس از اتمام ایونت، محتوای ارائه داده شده را چندین بار مرور کنید.

دیگر قابلیت های مارکوشیال آنلاین

مارکوشیال آنلاین قابلیت های بیشماری دارد که همواره بر تعداد آنها نیز افزوده میشود. در ادامه با برخی از این قابلیت ها و کاربرد آنها آشنا میشویم:
Marcocial Online مارکوشیال آنلاین

تخته وایت بورد

شما یک تخته وایت بورد تمام عیار با ابزار های مختلف در اختیار دارید که میتوانید بوسیله آن ابزار ها روی تخته بنویسید، هایلایت کنید، خط کشی کنید، اشکال هندسی ایجاد کنید، زوم کنید، و به صفحه بعد بروید.

ارائه فایل

شما میتوانید فایلهای پی دی اف و تمامی فایلهای خروجی مرتبط با مایکروسافت آفیس را به منظور ارائه آپلود کنید. پلتفرم آن را تبدیل کرده و شما میتوانید تمامی قابلیت های تخته وایت بورد را روی فایل ارائه نیز انجام دهید.

نظر سنجی

در مارکوشیال آنلاین شما در هر لحظه میتوانید به منظور مشارکت بیشتر شرکت کنندگان در رویداد آنلاین، نظرسنجی خاص خود را در حین کلاس تعریف کنید و شرکت کنندگان در نظر سنجی بلافاصله می توانند نتایج نظر سنجی را نیز مشاهده کنند.

تعریف کاربران قفل شده

شما میتوانید شرکت کنندگان مد نظر خود را قفل کنید و خودتان تعیین کنید که کاربران قفل شده به چه امکاناتی دسترسی داشته باشند.

اعمال تنظیمات دلخواه

شما با ورود به بخش تنظیمات میتوانید از ویژگی های برنامه گرفته تا زبان برنامه، اعلان ها و پهنای باند مصرفی را مدیریت کنید.

پخش صوت و ویدئو

شما میتوانید فایل های ویدئویی یا صوتی را در رویداد های آنلاین مارکوشیال، برای دیگر شرکت کنندگان پخش کنید.

Marcocial Online مارکوشیال آنلاین

پلان‌های ویژه

ما برای کاهش هزینه شما پلان‌های ویژه‌ای در نظر گرفتیم تا با کمینه هزینه بالاترین کیفیت ممکن را در قالب بسته در اختیار شما قرار دهیم.

پلان‌های ویژه

آموزش پلتفرم آنلاین

ما تمامی قابلیت‌ها و روش کار با پلتفرم آنلاین را در قالب فایل‌های ویدئویی مجزا برای شما آماده کرده ایم.

آموزش‌ پلتفرم آنلاین

جواب سوال شما اینجاست

تمامی سوالات شما به صورت پرسش و پاسخ دسته بندی شده و میتوانید جواب همه سوالات خود را یکجا داشته باشید.

سوالات متداول

ورود به دنیای مارکوشیال

با ورود به دنیای مارکوشیال میتوانید تنها با چند کلیک به راحتی از کلی امکانات حرفه ای و رایگان بهره ببرید.

ثبت نام