آموزش تندخوانی

سرگرمی و تفریحی

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • یکشنبه ۲۹ خرداد 16:00

   تاریخ شروع

  • 3 ساعت

   مدت زمان

  • یکشنبه ۲۹ خرداد 15:00

   مهلت ثبت نام

  • رایگان 0/25 ظرفیت باقی مانده

  • کاشانک

   جزییات آدرس

  • نقشه

   برای مسیریابی کلیک کنید

  • توضیحات ایونت

  امروز می خواهیم درباره آموزش تند خوانی رایگان صحبت کنیم. در این ویینار صفرتاصد تندخوانی از تاریخچه آن تا تمارین و نکات یادداشت برداری و … را بررسی کرده ایم.

  اصولاً سرعت داشتن در زندگی یکی از زیبایی های زندگی است و با داشتن سرعت می‌توان خیلی سریع‌تر به خواسته های خود رسید. از طرفی همان طور که سرعت داشتن در رانندگی باعث ترشح آدرنالین و به وجود آمدن احساس هیجان می‌شود، سرعت داشتن در زندگی نیز باعث می‌شود که با سرزندگی بیشتری روز های خود را سپری کنیم. همه ما باید در زندگی با سرعت بالا در مسیر رسیدن به خواسته های خودمان حرکت کنیم و سعی کنیم که در مدت زمان کم تری و با تلاش بیشتر به آنها دست پیدا کنیم.

  ما قصد داریم که به آموزش تند خوانی رایگان بپردازیم.

  همان طور که می دانید عمر تمام ما انسان ها محدود است به همین دلیل نمی‌توانیم تجربه های زیادی داشته باشیم و به طور کلی نقش های کمی را می‌توانیم داشته باشیم. برای مثال ما در زندگی می‌توانیم نقش یک پزشک که همزمان عمو و دایی و پدر نیز هست و در کنار طبابت درس هم می‌خواند که دوست دارد پس از بازنشستگی بیزینس خود را راه بیاندازد داشته باشیم. یا انتخاب کنیم که در زندگی یک موسیقی دان شویم که بسیار به کار کشاورزی علاقه دارد و در تعطیلات مشغول به بازی فوتبال است.

  با من همراه باشید


  کابران گرامی در صورتی که با کامپیوتر شخصی یا گوشی آندروید تمایل به ورود به محیط آنلاین را دارید مرورگر کروم ( Chrome ) خود را به‌روزرسانی کرده و با مرورگر کروم ( Chrome ) وارد شوید. در صورتی که با گوشی آیفون قصد ورود دارید، حتما میبایست با مرورگر سافاری ( Safari ) وارد شوید.

  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.