آموزش پایه ی نرم افزار متلب (Matlab)

سرگرمی و تفریحی

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • سه‌شنبه ۲ شهریور 16:00

   تاریخ شروع

  • 45 دقیقه

   مدت زمان

  • سه‌شنبه ۲ شهریور 15:13

   مهلت ثبت نام

  • رایگان -1/7 ظرفیت باقی مانده

   15,000 تومان 1/1  ظرفیت باقیمانده

  • توضیحات ایونت

  متلب ( MATLAB ) یک زبان برنامه نویسی سطح بالای نسل چهارم و یک محیط تعاملی برای محاسبات عددی، تجسم و برنامه‌نویسی می‌باشد که از ترکیب دو واژه MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجادشده است این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است که در آن حتی اعداد منفرد نیز به صورت یک ماتریس با ابعاد ۱*۱ در نظر گرفته می‌شود.

  نرم افزار متلب MATLAB

  توسط شرکت MathWorks تولیدشده است. این شرکت در سال ۱۹۸۴ در ایالت ماساچوست امریکا تأسیس شد. در سال ۱۹۷۰ Cleve Moler رییس دانشکده نیومکزیکو نرم‌افزار متلب را بر پایه زبان فرترن نوشت. در سال ۱۹۸۳ این نرم‌افزار را بر پایه زبان برنامه نویسی C شکل دادند و پس از تأسیس شرکت گسترش آن سرعت گرفت.


  دانشجویان عزیز حتما با این برنامه سروکار دارن ، خوشحال میشم اگه توی این آموزش شرکت کنن میتونیم باهمدیگه شروع کنیم و نهایتا توی 5 جلسه آموزش نرم افزارو تموم کنیم

  جلسه ی اول آشنایی با محیط نرم افزار هستش

  کابران گرامی در صورتی که با کامپیوتر شخصی یا گوشی آندروید تمایل به ورود به محیط آنلاین را دارید مرورگر کروم ( Chrome ) خود را به‌روزرسانی کرده و با مرورگر کروم ( Chrome ) وارد شوید. در صورتی که با گوشی آیفون قصد ورود دارید، حتما میبایست با مرورگر سافاری ( Safari ) وارد شوید.

  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.