استعدادسنجی شغلی (در چه مشاغلی موفق خواهم شد)

توسعه فردی

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • جمعه ۲۶ آذر 19:00

   تاریخ شروع

  • 2 ساعت

   مدت زمان

  • رایگان 61/100 ظرفیت باقی مانده

  • توضیحات ایونت

  اکثر مردم برای یافتن یک #شغل مناسب، چند ماه و حتی چند سال آزمون و خطا می کنند . بسیاری نیز حتی تا پایان عمر خود شغل مناسب خود را نمی یابند. این افراد با آزمون و خطا در #سازمان ها و #مشاغل مختلف سعی می کنند به سازگاری با شغل و سازمان برسند اما ممکن است این امر هرگز محقق نگردد.

  از طرف دیگر چنانچه #استعداد فرد با شغل همگون و سازگار نباشد، انجام آن شغل، عذاب آور خواهد شد و سازمان نیز برای او تبدیل به جهنم خواهد گردید.

  در این وبینار کاربردی قصد دارم درباره #استعدادسنجی شغلی صحبت کنم و به گونه ای کاملا کاربردی، روش هایی را به شرکت کنندگان ارایه دهم که بتوانند استعداد و #توانایی شغلی خود را تشخیص دهند و درآن راستا اقدام به یافتن شغل نمایند.

  تشخیص #استعداد_شغلی مزایای زیادی دارد که می توان به: جستجوی هدفمند شغل (عدم آزمون و خطا)- کسب #درآمد بالا از شغل- پیشرفت در شغل- لذت بردن از شغل- یافتن شغل دلخواه در کوتاه ترین زمان ممکن و... اشاره کرد.

  کابران گرامی در صورتی که با کامپیوتر شخصی یا گوشی آندروید تمایل به ورود به محیط آنلاین را دارید مرورگر کروم ( Chrome ) خود را به‌روزرسانی کرده و با مرورگر کروم ( Chrome ) وارد شوید. در صورتی که با گوشی آیفون قصد ورود دارید، حتما میبایست با مرورگر سافاری ( Safari ) وارد شوید.

  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.