بازاریابی اینترنتی

توسعه فردی

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • چهارشنبه ۲۲ دی 16:00

   تاریخ شروع

  • 2 ساعت 30 دقیقه

   مدت زمان

  • رایگان 19/30 ظرفیت باقی مانده

  • توضیحات ایونت

  بازاریابی اینترنتی، به فرآیند جذب و حفظ مشتری و همچنین علم فروش محصولات و خدمات در بستر شبکه‌های دیجیتالی از قبیل اینترنت و شبکه‌های تلفن همراه است. بازاریابی اینترنتی یعنی یافتن روش ترکیبی مناسب از استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی که سبب جذب بازار هدف می‌شود و در واقع امکان فروش را فراهم می‌آورد.


  بهترین نوع بازاریابی برای کسب وکارهای آنلاین نوع اینترنتی آن است. امروزه با توجه به نقش پررنگ اینترنت در زندگی افراد اکثر کسب و کارها به بازاریابی اینترنتی روی آورده‌اند. در دیجیتال مارکتینگ مشتری از طریق اینترنت جذب برند می‌شود و در همان فضا نیز خرید را انجام می‌دهد و در صورت رضایت به مشتری دائم تبدیل می‌شود. هدف این بازاریابی متمرکز شدن به کابران اینترنت و فضاهای مجازی است. به دلیل فراگیر شدن فضای مجازی بین افراد این روش بازاریابی جزو مهم‌ترین و تاثیرگذارترین روش‌ها برای رشد کسب و کار اینترنتی است. آمارها و نتایج جمع‌آوری شده از سایت‌ها نیز نشان‌دهنده تاثیر بسیار زیاد این بازاریابی بر کسب و کارهای آنلاین هستند.

  بازاریابی از طریق موتورهای جستجو، تبلیغات آنلاین، بازاریابی از طریق ایمیل، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ نویسی و … از انواع پرکاربرد بازاریابی اینترنتی می‌باشد.


  👥مدرس دوره:دکتر افشین بامشادی مدرس و مشاور کسب و کار


  🕰️زمان :چهارشنبه 22 دی ماه ۱۴۰۰ ساعت 16 الی 18

  مکان: کتابخانه عمومی امام صادق(ع)

  کابران گرامی در صورتی که با کامپیوتر شخصی یا گوشی آندروید تمایل به ورود به محیط آنلاین را دارید مرورگر کروم ( Chrome ) خود را به‌روزرسانی کرده و با مرورگر کروم ( Chrome ) وارد شوید. در صورتی که با گوشی آیفون قصد ورود دارید، حتما میبایست با مرورگر سافاری ( Safari ) وارد شوید.

  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.