تدریس آنلاین حرفه ای (5 شنبه 18 شهریور 1400 ساعت 20)

توسعه فردی

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • پنجشنبه ۱۸ شهریور 20:00

   تاریخ شروع

  • 2 ساعت

   مدت زمان

  • رایگان 77/100 ظرفیت باقی مانده

  • توضیحات ایونت

  همزمانی روند دیجیتالی شدن و پاندمی کرونا، باعث شده است تا حوزه آموزش نیز مانند سایر حوزه ها، با سرعت سرسام آوری به سمت دیجیتالی شدن حرکت کند. امروزه نمی توان آموزش آنلاین را یکی از روش های آموزش دانست، بلکه حداقل تا زمان اتمام پاندمی کرونا آموزش آنلاین، تنها روش آموزش است. بسیاری از نهادهای آموزش آزاد، مانند زبانسراها و آموزشگاه های فنی و حرفه ای به دلیل پافشاری بر آموزش حضوری در شرایط فعلی، مشتریان و مخاطبان خود را از دست داده اند و اکثر آنها یا آموزشگاه خود را تعطیل نموده اند و یا با ورشکستگی مواجه شده اند. این در حالی است که اگر آموزش آنلاین را در پیش بگیرند می توانند ضمن حفظ مشتریان فعلی خود، می توانند از سایر شهرها، استان ها و حتی از خارج از کشور نیز مشتریان و شاگردانی را جذب کنند و نسبت به گذشته، درآمد خود را چندین برابر کنند.

  در این میان، یکی از چالش های اساتید، مدرسان و مربیان ، تدریس آنلاین به روشی موثر است. منظور از کلمه موثر، آموزش منجر به یادگیری همراه با رضایت مخاطب است. بدیهی است چنانچه یک نهاد آموزشی از آموزش آنلاین استفاده نماید اما مدرسان آن نهاد نتوانند در آموزش آنلاین قوی عمل کنند، باعث نارضایتی مخاطبان و کاهش درآمد خواهد شد.

  در این وبینار، اصول تدریس آنلاین مورد بررسی قرار می گیرد تا اساتید و مربیان بتوانند تدریس خود را با کیفیت مناسب انجام دهند و به اهداف آموزشی خود برسند.

  لینک وبینار: marcocial.com/b/bamshadi

  کابران گرامی در صورتی که با کامپیوتر شخصی یا گوشی آندروید تمایل به ورود به محیط آنلاین را دارید مرورگر کروم ( Chrome ) خود را به‌روزرسانی کرده و با مرورگر کروم ( Chrome ) وارد شوید. در صورتی که با گوشی آیفون قصد ورود دارید، حتما میبایست با مرورگر سافاری ( Safari ) وارد شوید.

  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.