تماشای مستند(Earthlings)

سرگرمی و تفریحی

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • دوشنبه ۲۹ آذر 18:30

   تاریخ شروع

  • 5 ساعت 29 دقیقه

   مدت زمان

  • رایگان 19/20 ظرفیت باقی مانده

  • کافه خانه سرهنگ (3 دقیقه فاصله پیاده از مترو و بی آر تی میدان فردوسی) خیابان انقلاب ، نرسیده به میدان فردوسی ، خیابان پارس ، نبش کوچه تمدن

   جزییات آدرس

  • توضیحات ایونت

  گروه اکتیو برگذار میکند


  سلام دوستان

  تماشای مستند های چالشی و تأمل برانگیز جهان دور هم در تماشاخانه کافه سرهنگ


  علاقه مندان به مستند های تاثیر گذار اجتماعی،تاریخی،هنری میتونن با ما همراه باشند که این هفته با هم به تماشای مستند Earthlings مینشینیم و بعدش نظراتمون به اشتراک گذاشته و درباره موضوعات مرتبط با مستند و زندگی روزمره مون به گفتگو میپردازیم.


   مستند ساکنان زمین (Earthlings)

  سال ساخت: ۲۰۰۵

  زمان مستند: ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه


   ساکنان زمین

  با مطالعهٔ دقیق فیلم بر روی فروشگاه‌های حیوانات خانگی، پرورشگاه‌های حیوانات خانگی، پناهگاه‌های حیوانات خانگی و مزارع پرورش حیوانات چه برای غذا و چه برای پوشاک، ورزش و تفریح و نهایتاً تحقیقات دارویی، ساکنان زمین از دوربین‌های مخفی و تصاویری که پیش از این هرگز دیده نشده‌اند استفاده کرده‌است تا هویت واقعی کارخانه‌های بزرگی که برای منافع شخصی‌شان از حیوانات بهره‌وری می‌کنند را برملا سازد. تاکنون ساکنان زمین بهترین مستند برای بررسی روابط و علایقی که بین سه ساکن اصلی زمین یعنی طبیعت، حیوانات و انسان‌ها وجود دارد، محسوب می‌شود.


  نکات شرکت در رویداد: (فيلم های خارجی زبان با زيرنويس فارسی پخش مي شوند)

  ۱.از آنجایی که ظرفیت تماشاخانه محدود است لطفا حتما قبل از حضور در برنامه به یکی از هماهنگ کنندگان اطلاع دهید.با توجه به کمبود ظرفیت ورود دوستانی که بدون اطلاع دادن حضور پیدا کنند با مشکل مواجه خواهد شد.

  ۲.لطفا به موقع بیاید چون بدون معطلی مستند رو پخش میکنیم تا به حقوق کسانی که سر وقت حاضر می شوند احترام بگذاریم.

  ۳.لطفا در طول مستند سکوت رو رعایت فرمایید.

  ۴.شرکت در رویداد و استفاده از تماشاخانه رایگان هست اما چون از فضای کافه استفاده میکنیم یک سفارش از کافه داشته باشید (حداقل 20 هزارتومن).


  ۵.بعد از پخش مستند حدود ۱ ساعت وقت داریم در موردش اظهارنظر وگفتگوی تعاملی داشته باشیم ،تجربيات و نوع نگرشمون رو باهم به اشتراک بگذاريم.


  زمان: دوشنبه 29 آذر ساعت 18:30


  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.