سوالات رایج در مصاحبه های استخدامی (فرمول موفقیت در مصاحبه)

فرهنگی و هنری

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • سه‌شنبه ۲ آذر 20:00

   تاریخ شروع

  • 2 ساعت

   مدت زمان

  • رایگان 68/100 ظرفیت باقی مانده

  • توضیحات ایونت

  یکی از عواملی که باعث می شود مصاحبه استخدامی برای مصاحبه شونده ایجاد استرس و دلهره نماید و در نتیجه، کارایی او را در مصاحبه کاهش دهد، عدم آشنایی افراد با سوالات رایج در مصاحبه استخدامی و صد البته منظور مصاحبه کننده از پرسیدن این سوالات است.

  مصاحبه کننده ها و مدیران، هرگز سوالی را بدون هدف و منظور مطرح نمی کنند. همه سوالات در ظاهر ساده به نظر می رسد اما مفاهیم عمیقی از پاسخ های مصاحبه شونده دریافت می گردد که تعیین کننده قبول شدن یا رد شدن افراد است.

  به دلیل اهمیت بالای سوالات رایج در مصاحبه بنا بر موارد یاد شده، در این وبینار بسیار جذاب و کاربردی، به سوالات مصاحبه استخدامی و منظور مدیران منابع انسانی از پرسیدن این سوالات خواهیم پرداخت

  شرکت در این وبینار کوتاه و کاربردی به افراد جویای کار، اشخاصی که به دنبال دستیابی به مشاغل بهتر هستند و همچنین مدیران و افرادی که مصاحبه های استخدامی را انجام می دهند توصیه می شود.


  کابران گرامی در صورتی که با کامپیوتر شخصی یا گوشی آندروید تمایل به ورود به محیط آنلاین را دارید مرورگر کروم ( Chrome ) خود را به‌روزرسانی کرده و با مرورگر کروم ( Chrome ) وارد شوید. در صورتی که با گوشی آیفون قصد ورود دارید، حتما میبایست با مرورگر سافاری ( Safari ) وارد شوید.

  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.