غلبه بر اهمال کاری و تنبلی

توسعه فردی

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • یکشنبه ۱۲ اردیبهشت 18:00

   تاریخ شروع

  • 2 ساعت

   مدت زمان

  • یکشنبه ۱۲ اردیبهشت 18:00

   مهلت ثبت نام

  • 49,000 تومان 0/50  ظرفیت باقیمانده

  • توضیحات ایونت

  اگر از این اگرها خسته شده اید:

  اگر از این کلمات ناراحت کننده خسته شده اید: تنبل، بی مسئولیت، از زیر کار در رو، بی نظم، بی برنامه، بی فکر و …

  اگر از این احساسات خسته شده اید: احساس ناخوشایند کلافگی، احساس گناه، نگرانی، تنش و…

  اگه کمی خجالتی هستی و بخاطرش یکسری کارهارو انجام نمی دی پس در این دوره با یک تیر دو نشون میزنی هم خجالتی بودن رو میزاری کنار هم اهمال کاری رو…

  اگر خیلی وقت ها تصمیم به تغییر گرفتی (مثل رژیم غذایی، ورزش، انجام کارهای عقب افتاده، مطالعه، برنامه ریزی و…) اما هیچ وقت این تغییر رخ نداده!

  اگر احساس می کنی توانمندی هایت بیشتر از این است…

  اگر به دنبال مسیر جدید و زندگی متفاوت تری هستی اما نمی دانی چطور به یک فرد فعال و با انگیزه تبدیل شوی؟

  اگر کاری رو باید شروع کنی، ولی یهو خودت رو مشغول یک کار بی ربط دیگه ای می بینی؟

  به تعویق انداختن تعلل شما را از رسیدن به پتانسیل کامل خود در روابط ، شغل و سایر موارد – باز می دارد. مانع کار گروهی می شود ، عزت نفس را کاهش می دهد و حتی منجر به افسردگی و از دست دادن شغل می شود. علاوه بر این ، مردم از عادت های مهم سلامتی مانند مراجعه به پزشک یا ورزش منظم اجتناب می کنند. بنابراین ، تهیه پیشگیرانه استراتژی هایی برای جلوگیری از آن بسیار مهم است.

  این ایونت از رویکردی به نام درمان شناختی رفتاری یا CBT به اهمال کاری نگاه کرده است، این دیدگاه یک نوع روان درمانی است که در درمان بسیاری از اختلالات مثل افسردگی، اضطراب، و استرس شناخته شده است. در رفتاردرمانی شناختی شما در ابتدا یاد می‌گیرید تا افکار دردناک و ناراحت‌کننده‌ای که در مورد مشکلات کنونی و اهمال کاری خود دارید، شناسایی کرده و تعیین کنید که آیا این افکار واقع‌گرایانه هستند یا خیر. اگر این افکار غیرواقع‌گرایانه در نظر گرفته شوند، شما مهارت‌هایی را خواهید آموخت که به شما کمک می‌کند که الگوی فکری خود را تغییر داده تا با وضعیت کنونی شما متناسب‌تر باشند.


  کابران گرامی در صورتی که با کامپیوتر شخصی یا گوشی آندروید تمایل به ورود به محیط آنلاین را دارید مرورگر کروم ( Chrome ) خود را به‌روزرسانی کرده و با مرورگر کروم ( Chrome ) وارد شوید. در صورتی که با گوشی آیفون قصد ورود دارید، حتما میبایست با مرورگر سافاری ( Safari ) وارد شوید.

  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.