نگاه ویتگنشتاین به زندگی (فلسفه ورزی و قصه اندیشی)

توسعه فردی

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • سه‌شنبه ۱۸ خرداد 17:00

   تاریخ شروع

  • 2 ساعت

   مدت زمان

  • دوشنبه ۱۷ خرداد 15:32

   مهلت ثبت نام

   • 175,200 تومان 219,000 تومان
   • 0/20  ظرفیت باقیمانده 20 درصد تخفیف
  • توضیحات ایونت

  ما در این رویداد قصد داریم به زبان ساده و قابل درک از نقش زبان و تربیت آن جهت توسعه فردی و بهبود زندگی در عصر نو؛ با بازخوانی نگاه این فیلسوف بزرگ به زندگی، صحبت کنیم.

  در این رویداد شما می آموزید که چگونه بیش از پیش؛ داستان و قصه زندگی خود را بهبود ببخشید و بتوانید با نگرشی نو، در مسیر خودشناسی گام بردارید.


  این رویداد توسط آکادمی TLTSHOW و SIMIAGARI، در ادامه مبحث نگاه ویتگنشتاین به زندگی، برگزار می شود. مدرس رویداد سرکار خانم دکتر خلیلی؛دارای دکترای فلسفه، محقق و نویسنده در این حوزه هستند. صفحه اختصاصی ایشان در اینستاگرام را با عنوان "سیمیاگری" می توانید دنبال کنید.


  فلسفه ویتگنشتاین، پژواکی از تحولات زبانی است که از اواخر سده نوزدهم، پدیدار گشت. زبان در این دوره، نخست، تبدیل به موضوعی فلسفی شد و سپس با رویکرد تألیفی، ظهور کرد که امروزه از آن، به فلسفه زبان، تعبیر می‌کنیم. در فلسفه ویتگنشتاین هر دو کارکرد زبان شکل می‌گیرد.


  زمان سه شنبه 18 خرداد 1400 - ساعت 17


  به صورت آنلاین همینجا!


  ضمن سپاس از حسن توجه شما عزیزان؛ ما را از نظرات و پیشنهادات خود بهره مند سازید.

  کابران گرامی در صورتی که با کامپیوتر شخصی یا گوشی آندروید تمایل به ورود به محیط آنلاین را دارید مرورگر کروم ( Chrome ) خود را به‌روزرسانی کرده و با مرورگر کروم ( Chrome ) وارد شوید. در صورتی که با گوشی آیفون قصد ورود دارید، حتما میبایست با مرورگر سافاری ( Safari ) وارد شوید.

  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.