کارگاه تخصصی آیلتس رایگان

توسعه فردی

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • دوشنبه ۲۴ آبان 17:00

   تاریخ شروع

  • 1 ساعت 20 دقیقه

   مدت زمان

  • لیست کلاس‌ها

  • رایگان 1/310 ظرفیت باقی مانده

  • توضیحات کلاس

  آزمون IELTS که مخفف International English Language Testing System می‌باشد یکی از معتبرترین آزمون‌های بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است . این آزمون چهار مهارت زبان انگلیسی را ارزیابی می کند. این چهار مهارت شامل Speaking ، Writing ، Reading ، Listening می باشد. نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ را شامل می شود.

  این دوره مخصوص آن دسته از متقاضیانی می باشد که نیاز به شرکت در آزمون IELTS دارند ولی از سطح زبانی مناسب برخوردار نیستند. این دسته از زبان آموزان بعد از انجام تعیین سطح در یکی از ترمهای بخش Pre–IELTS قرار می‌گیرند، تا به توانایی لازم جهت شرکت در دوره‌های آمادگی آزمون IELTS برسند. منظور از توانایی لازم ، سطح زبانی Upper–Intermediate می باشد.

  در دوره آمادگی آزمون آیلتس ، تکنیک ها و نکات هر چهار مهارت اصلی آزمون IELTS به طور کامل تدریس شده و زبان آموزان می توانند پس از گذراندن دوره رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس و کسب مهارت‌های تکمیلی به نمره مد نظر خود برسند.


  مدرس این دوره، سرکار خانم یاسمن باقرزاده، مدرس آیلتس با ۱۴ سال سابقه آموزش زبان عمومی و آیلتس، کارشناس ارشد آموزش زبان. مدرس دوره های Business English و دوره های تخصصی آیلتس می باشد.


  طول هر دوره: ۱۰ جلسه

  روزها و ساعت برگزاری: شنبه ها و دوشنبه ها، ساعت 17 

  مدت زمان هر کلاس: ۸۰ دقیقه

  شروع دوره: از 17 مهر

  سطح دوره: pre intermediate و intermediate

  هزینه دوره: رایگان

  مهلت ثبت نام: تا 17 مهر


  ⚠️ظرفیت محدود⚠️

  کابران گرامی در صورتی که با کامپیوتر شخصی یا گوشی آندروید تمایل به ورود به محیط آنلاین را دارید مرورگر کروم ( Chrome ) خود را به‌روزرسانی کرده و با مرورگر کروم ( Chrome ) وارد شوید. در صورتی که با گوشی آیفون قصد ورود دارید، حتما میبایست با مرورگر سافاری ( Safari ) وارد شوید.

  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.