Cupid Impostors League

مسابقه

برگزارکننده
شرکت کنندگان
  • سه‌شنبه ۸ شهریور 17:00

   تاریخ شروع

  • 3 روز 6 ساعت 59 دقیقه

   مدت زمان

  • دوشنبه ۷ شهریور 23:59

   مهلت ثبت نام

  • 100,000 تومان خرید 1 سهم 3/8 ظرفیت تیم باقی مانده

  • توضیحات مسابقه

  - جایزه تورنومنت 20 میلیون تومان می‌باشد که 10 میلیون تومان به تیم اول، 6 میلیون تومان به تیم دوم و 4 میلیون تومان به تیم سوم تعلق می‌گیرد.

  - بازی به صورت 5 به 5 و مود Reverse Captatains Mode برگزار می‌شود.

  - بازی‌ها به صورت Bo1 و دو حذفی می‌باشد. فینال Bo3 است.

  - از هر تیم، یک نفر به عنوان رول "ایمپاستر" به تیم حریف می‌رود و سعی می‌کند بازی تیم مقابل را به هم بریزد و تیم خودش را برنده کند.

  - در هنگام لابی ایمپاسترها صبر می‌کنند تا هر 8 نفر در جایگاه خود قرار گیرند، و سپس در جای خالی تیم حریف می‌نشینند.

  - ساید و پیگ با کوین تاس مشخص می‌شود. پس حتماً تیم خود را در دوتا بسازید و بعد از ورود در لابی فلگ (پرچم) تیم خود را ست کنید.

  - تیم‌ها باید 5 دقیقه قبل از زمان اعلام شده در لابی حضور داشنه باشند و حداکثر تا 5 دقیقه بعد از زمان لابی می‌توانند تأخیر داشته باشند. بعد از 5 دقیقه تیم حریف می‌تواند خود را برنده اعلام کند یا صبر کند.

  - مدت زمان پاز وسط بازی برای هر تیم حداکثر 10 دقیقه است.

  - اولین پیک هر تیم برای تیم حریف، مخصوص ایمپاسترهاست. یعنی هر تیم ابتدا برای یار خود در تیم حریف پیک می‌کند و پیک‌های بعدی برای بازیکنان حریف است. (در صورتی که هر کدام از پلیرهای تیم حریف پیک ایمپاستر را روزدتر پیگ کند اخطار دریافت می‌کند و ری‌لابی صورت می‌گیرد.)

  - هر تیم با دریافت 2 اخطار بازنده سری اعلام می‌شود.

  - استفاده از تیک Disable Help برای همه بازیکنان ممنوع است. در صورت مشاهده، بلافاصله تیم خاطی بازنده اعلام می‌شود.

  - بهتر است بازیکنان هر تیم، ایمپاستر حریف در تیم خود را میوت کنند. همچنین بهتر است ایمپاستر هر تیم، بازیکنان تیم حریف که با آنها در یک تیم قرار می‌گیرد میوت کند.

  - آل چت غیر ضروری ممنوع است و در صورت مشاهده آل چت غیر اخلاقی از هر تیم، ادمین‌ها ابتدا اخطار می‌دهند و در صورت تکرار تیم خاطی را حذف می‌کنند.

  - بازیکنان هر تیم باید به همراه ایمپاستر خود که در تیم حریف بازی می‌کند در چنل تیمشان در سرور دیسکورد ِDiscord.gg/NarimanCupid حضور داشته باشند.

  - بازی‌ها از 3 شنبه 8 شهریور تا جمعه 11 شهریور، هر روز از ساعت 17 تا حدود 23 برگزار می‌شود.

  - تمامی بازی‌های تورنومنت در توییچ Twitch.tv/NarimanCupid استریم می‌شود و ویدیوی آن در Youtube.com/NarimanCupid ذخیره می‌شود.

  - اسامی تیم‌ها، بازیکنان و یا لوگوی آنها نباید غیر اخلاقی باشد.

  - با توجه به اینکه اولین بار است تورنومنتی در این قالب برگزار می‌شود، جهت بهبود برگزاری تورنومنت قوانین می‌توانند در حین تورنومنت تغییر کنند. بنابراین قوانین را قبل بازی حتماً چک کنید!

  - شرکت در تورنومنت به منزله خواندن و پذیرفتن کامل قوانین است.


  کابران گرامی در صورتی که با کامپیوتر شخصی یا گوشی آندروید تمایل به ورود به محیط آنلاین را دارید مرورگر کروم ( Chrome ) خود را به‌روزرسانی کرده و با مرورگر کروم ( Chrome ) وارد شوید. در صورتی که با گوشی آیفون قصد ورود دارید، حتما میبایست با مرورگر سافاری ( Safari ) وارد شوید.

  برای ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. برای ورود کلیک کنید.